Výuka je určena pro skupinu dětí, které již komunikují v angličtině ze školky nebo přichází z dvojjazyčného prostředí.

Od 1. třídy nabízíme dva vzdělávací moduly:

1. Pokročilá angličtina
    Jde o nadstandardní výuku angličtiny (po celý školní rok):
    1 hodina pokročilejší angličtiny jako součást běžné výuky (zdarma) a 1 hodina praktické angličtiny po vyučování (s příplatkem). Výuka angličtiny bude od první třídy přizpůsobena znalostem dětí, bude navazovat a rozšiřovat jejich dovednosti. V praktické angličtině bude procvičováno probírané učivo při různých činnostech dětí.
  2. Anglická školní družina
    V rámci odpoledních aktivit pak lze jako doplněk využít odpolední anglickou družinu – letos podle zájmu běží dvakrát týdně (13:00–16:00) za příplatek k běžné družině. Anglickou družinu provozuje Light Point, s. r. o. www.lightpoint.czwww.hocus-lotus.cz

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontakt:
binkova@zspavlovska.cz