Sponzoři a partneři

Subjekty působící na škole

HOPE Jazykový servis – jazykové kurzy – www.jazykovyservis.cz
ZUŠ – výtvarný a hudební obor – www.zusbrno.cz
SAPHIRA – výtvarný obor, keramika – www.saphiracentrum.com
ČIBA Sport athletic –  zaměření, atletika – www.cibasport.cz
TATRAN Kohoutovice – basketbal – www.tatrankohoutovice.cz
TATRAN Kohoutovice – přípravka fotbal – www.tatrankohoutovice.cz
KUBALÁKOVÁ Julie – balet – juliekubalakova@seznam.cz
STARLET – tanec – Buryanova@starlet-brno.cz
VĚDA NÁS BAVÍ – hrátky s vědou – ksvandova@vedanasbavi.cz
SK TORI JUDO Brno  – www.judo-brno.cz, lukashort@seznam.cz
ATHLETIC sport school – atletika, alena.nezdarilova@volny.cz
VOLEJBALOVÝ klub Kr. Pole – volejbal pro dívky 2.-6.r.
inBalance – ap2@seznam.cz  www.inbalance.cz

Jazyková škola HOPE

Jazyková škola HOPE se zaměřuje na výuku cizích jazyků pro děti i dospělé. Metodika jazykové školy je zaměřena na moderním, komunikačně aktivním přístupu, který zajišťuje dynamiku a interaktivnost výuky. Základní strategií výuky jazyků je individuální přístup ke každému žákovi a plné zapojení všech účastníků. Angličtina pro děti už není výhodou, ale nutností! JŠ HOPE najdete v Brně, na Palackého třídě 10. Jazykové kurzy pro děti probíhají přímo na vaší škole.

HOPE motto: MLUVÍM, ROZUMÍM, CHÁPU 🙂

Více informací najdete na www.jazykovyservis.cz

ZUŠ Pavla Křížkovského

Základní umělecká škola Pavla Křížkovského sídlí v městské části Brno-Komín a je určena dětem ve věku od 5 do 18 let, které mají přirozený vztah umění. Svým žákům nabízí základní umělecké vzdělání v oboru hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém. V roce 2010 otevřela svoji pobočku na ZŠ Pavlovská 16, kde v současnosti pracují čtyři hudební třídy (pěvecká, klavírní, flétnová a kytarová) a třída výtvarná.

Více na ZUŠ Pavla Křížkovského