Zahajujeme pokročilou výuku angličtiny

Na základě zájmu o pokročilou výuku angličtiny bude otevřena skupina s pokročilou výukou anglického jazyka a Praktická angličtina. Praktická angličtina bude probíhat formou kroužku, který posílí a rozvine znalosti z hodin angličtiny, metody práce budou činnostní. Obě hodiny bude vyučovat stejný pedagog.

Hodina Praktické angličtiny bude vyučována 5. vyučovací hodinu a bude navazovat na dopolední výuku. Jde o hodinu nadstandardní, a proto zpoplatněnou – v jednom pololetí počítáme s 15 odučenými hodinami za 800 Kč. Ve skupině předpokládáme počet 10–15 dětí.

Přihláška je dostupná zde (pdf). Je možné doručit do školy poštou, osobně nebo elektronicky, a to nejpozději do 6. 6. 2016. Více informací o průběhu a formě placení dostanete na informativní schůzce 13. 6. 2016 v 17:00 hod. ve školní jídelně.