Anglická družina na Pavlovské

Proč anglická?

Do školy přicházejí děti z anglických školek, anglických kroužků nebo z ciziny, které již umějí v nějaké míře komunikovat anglicky. Náš odpolední program pro tyto děti je veden  v anglickém jazyce, aby si děti i nadále udržely a rozvíjely komunikační úroveň jazyka. Nejedná se tedy o “výuku” angličtiny, ale o odpolední program během, kterého děti neustále nasávají a používají anglický jazyk. Tento koncept je založen na letitých pozitivních zkušenostech s bilinvální výukou v MŠ Safirka. V běžné výuce není dostatek prostoru na hodiny angličtiny navíc. Také víme od rodičů, že děti bývají po škole hodně unavené a nesoustředěné a proto potřebují větší volnost a zábavu. V anglické družině si budeme hrát, chodit ven, tvořit a povídat si, hrát hry a děti budou moci pracovat na vlastních zájmech a projektech. A to vše v angličtině!

Loni jsme zařadili i děti-začátečníky a fungují se skupinou dobře.

Družina je plánovaná na 5 dní v týdnu, ale budeme se snažit vyjít vstříc i částečným docházkám.

Kdy: pondělí až pátek, od 12 do 17h
Kde: ZŠ Pavlovská
Pro koho: děti 1. – 4. tříd
Kapacita: 12 – 15 dětí
Cena: 15 500 Kč/pol (770Kč/týden)
Organizace: SaphiraCentrum & MŠ Safirka
Kontakt: marie@saphiracentrum.com
Předběžné registrace nutné: do 15.6. na www.saphiracentrum.com.

Více informací zde (pdf).