Zveme Vás na turistický pochod

Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 1, Základní škola a mateřská škola Brno, Bosonožské náměstí 44, Základní škola Brno, Pavlovská 16, Základní škola Brno, Jasanová 2, Městská policie Brno, Ředitelství Štefánikova 43, Sbor dobrovolných hasičů Brno-Bohunice, Ukrajinská 2b, Studio dramatické výchovy Labyrint Brno, Švermova 19, Hudební škola Yamaha Brno, Vedlejší 10, Pionýrský tábornický oddíl Severka, Arménská 21

pořádají

TURISTICKÝ POCHOD

V sobotu 4. 10. 2014, start: od 9 hod. do 11 hod.

na prostranství před Základní školou Brno, Bosonožské nám, doprava: autobus č. 69 od Nemocnice Bohunice

Vstup volný

Účastnit se může široká veřejnost, zveme hlavně děti s rodiči, příbuznými a přáteli. Na startu rodina či skupina obdrží startovní průkaz a vydá se na 11 km dlouhou trasu podle plánku přes Kohoutovice do Jundrova. Pořadatelé pro účastníky připravili vážné i nevážné úkoly na kontrolních stanovištích a malé odměny+občerstvení na závěr.

Cíl:do 14.30 hod. v ZŠ Brno, Jasanová 2 (Jundrov)

Závěr akce: v 15.00 ukázka záchrany tonoucího z řeky Svratky (Městská policie u mostu v Jundrově)

Při vyhlídce na naprosto mizerné počasí bude během pátku v pořádajících školách akce zrušena.

Comments are closed.