Velká dětská burza

vestibul ZŠ Pavlovská 16 Brno – Kohoutovice

18. 10.       příjem: 17:00-20:00 hod
so 19. 10.       prodej:   9:00-13:00 hod   výplata, (výdej):  15:00-17:00 hod

Komise: přijímáme čisté a nepoškozené:

• sportovní vybavení (vybavení pro lyžaře, bruslaře, snowboardisty, sáňkaře, …)
  • kočárky a autosedačky,
  • příslušenství pro miminka (fusaky, postýlky, židličky, zavinovačky, šátky na nošení dětí, krosničky babyvaky, kojící polštáře, chůvičky, …),
  • hračky (stavebnice, knížky, autíčka, panenky, kočárky),
  • oblečení a boty na období podzim/zima, pouze pěkné, nezničené a to do 40 ks.
  • všechno co má kola (jízdní kola, odrážedla, dětské motorky, kolečkové brusle),
  • umožníme věnovat výše uvedené zboží na charitu

Na e-mailové adrese burza@centrum.cz žádejte o osobní číslo a formulář pro přijetí zboží do komise. Doporučujeme vyplnit jej a označit zboží v klidném prostředí domova.

Osobní prodej: Prodej většího počtu oblečení a jiných drobností je možné zajistit formou osobního prodeje, je potřebné si předem prodejní místo rezervovat:

• na e-mailové adrese burza@centrum.cz

nejlépe do 17. 10. 2019, termín platí i pro žádost o formulář do komise. Cena jednoho prodejního místa je 100,- Kč. Případné dotazy zodpovíme na čísle 775 980 110.

Vstupné: 20 Kč pro nakupující i prodávající, děti do 15 let zdarma.

Rozměrnější věci (postýlky, kočárky) je možno nabízet i formou inzerátu s fotografií.