Informace pro rodiče předškoláků

Čtvrtek 5.1.2017 8:00-12:00
Středa 1.3.2017 8:00-12:00

Desatero pro rodiče

Desatero pro rodiče předškolního věku (pdf)

Zápis do 1. ročníku

Pátek 7.4.2017 13:00-17:00
Sobota 8.4.2017 9:00-11:00

Registrace dítěte a rezervace termínu zápisu bude spuštěna od 1. 3. 2017 na http://zapisdozs.brno.cz/.

Spádový obvod ZŠ Brno, Pavlovská 16

Axmanova, Bellova, Chopinova, Jírovcova, Libušina tř. (od č. 7), Myslivní, Nad Pisárkami, Pavlovská, Řadová, Talichova, U Velké ceny, Voříškova (lichá č. 1–17), Žebětínská (od č. 67).

Informace k zápisu do 1. ročníku

Zápis se od letošního roku posouvá na dubnový termín – na naší škole proběhne 7. a 8. 4. 2017.  Už před tímto datem je dobré zaregistrovat se do databáze Krajského úřadu, vyhnete se tím dlouhému čekání, pokud byste údaje museli zadávat do systému až v době zápisu na naší škole.

Registrace na Krajském úřadu by měla být spuštěna od 1. 3. 2017.

Pokud zvažujete odklad školní docházky, je potřeba dostavit se k zápisu ve škole už se zprávou z pedagogicko psychologické poradny a od lékaře nebo klinického psychologa. Protože se může stát, že na vyšetření budete čekat i několik týdnů až měsíců, bylo by dobré nahlásit se do poradny co nejdříve, nejlépe hned.

K zápisu přineste:

• občanský průkaz
  • rodný list dítěte

Případně:

• potvrzení o svěření dítěte do péče

zprávu z vyšetření z PPP a od lékaře, pokud chcete žádat o odklad.

Odkaz na registraci do databáze Krajského úřadu i další informace k zápisu najdete na tomto odkaze: https://zapisdozs.brno.cz/

Kritéria pro přijetí dítěte k plnění povinné školní docházky (pdf)

K zápisu je třeba vyplnit několik dalších formulářů, pro urychlení Vašeho čekání můžete formuláře vyplnit předem:

Zápisní list (pro školní matriku): pdf | doc
Zápisní lístek do školní družiny: pdf | doc

Rozhodnutí o přijetí

Dle ustanovení § 183 odst. 2 školského zákona platí, že rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí ke vzdělávání, se oznamují zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným jedinečným číselným identifikátorem s výsledkem řízení u každého uchazeče.

Třídní schůzky rodičů budoucích prvňáčků

Třídní schůzky se budou konat v pondělí 12. června 2017.

Pokročilá výuka angličtiny

Informace o pokročilé výuce angličtiny