Zbrusu nová kostymérna volá po volných ramínkách

V současné době probíhá velká akce v prostoru, jehož důležitost vyvstává s plnou intenzitou několikrát za rok – v kostymérně a skladu kulis. Během dlouhé tradice divadelních představení a jiných dětských vystoupení se nashromáždilo neuvěřitelné množství kostýmů, rekvizit, kulis a předmětů, o jejichž určení se lze už jen dohadovat a kostymérna praskala ve švech – proto jsme se rozhodli věci probrat, roztřídit, uspořádat a vrátit do čisté a nově zařízené místnosti.

V souvislosti s tím bychom si vás dovolili požádat o pomoc – kostýmy zamýšlíme pověsit na tyče, což vyžaduje značný počet  ramínek. Pokud máte doma nějaká, která nepotřebujete a byli byste ochotni se jich zbavit, moc oceníme, pokud je pošlete po dětech do školy.

Děkujeme!

Comments are closed.