Zábavná forma výuky jazyků pro děti 3-12 let

Cena za výuku: 14.400 Kč/ 240 lekcí/ 4.9.2018 – 27.6.2019

Platba na splátky: 10 * 1.440 Kč

Výukové materiály: 1.715 Kč (CD, DVD, Dinoknihy, Tričko) / školní rok

V případě, že dítě má tričko z předchozího roku, cena za výukové materiály je o 285 Kč nižší.

Odpolední anglická družina pro děti ZŠ zahrnuje výuku dle metodiky The avdentures od Hocus and Lotus, skupinové hry podporující jazykový rozvoj dítěte, venkovní a kreativní aktivity. Děti se v průběhu roku připravují na dvě divadelní představení, která probíhají v pololetí a na závěr školního roku. Rodiče jsou pravidelně informováni o programu přes moodle.

Metodika výuky:

Malí dinokrokové Hocus a Lotuska provázejí děti příběhy, které jim umožňují si osvojit cizí jazyk stejným způsobem jako mateřský jazyk. Výuka probíhá hravou formou. Děti společně s magickou učitelkou hrají divadlo, zpívají si, čtou si jednotlivé příběhy a dívají se na pohádky. V průběhu jednoho školního roku děti prožijí společně s Hocusem a Lotuskou 6 dobrodružství, které jsou hudebně a vizuálně zpracována. Výuka probíhá v kruhu, skupinky udržují společně kontakt po celou dobu výuky.

Jazyková škola Light Point,s.r.o. a metodika výuky „The Adventures of Hocus and Lotus“ je akreditována MŠMT ČR od května 2012.

www.brno.hocus-lotus.cz