Pavlovskou ovládli strašáci a čarodějnice

V úterý se na ZŠ Pavlovská konal halloweenský den. Žáci přišli do školy ve strašidelných maskách a kostýmech a mohli také hlasovat, která z masek na 1. a 2. stupni byla nejlepší. Do akce, kterou pořádal školní parlament, se zapojily všechny třídy a také učitelé, kteří ten den vyučovali převlečení za čarodějnice, strašáka nebo kočičku.O přestávkách bylo možné na chodbách potkat kromě strašidelných zombie kostry, postavy z filmů nebo her a dokonce i dva bojovníky sumo. Ten kdo se letos nezapojil, jistě načerpal dostatek inspirace pro příští rok.

Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská Halloween na ZŠ Pavlovská

Comments are closed.