Nabídka odpoledních jazykových kurzů

Vážení rodiče,na tento školní rok 2014/2015 jsme pro vás připravili odpolední jazykové kurzy pro děti a podvečerní kurzy pro dospělé. Kurzy budou probíhat v ZŠ Brno, Pavlovská.

Přípravné kurzy angličtiny k mezinárodnímu certifikátu YLE pro děti, KET for Schools a PET for Schools

Young Learners English Test (YLE) jsou certifikáty pro děti ve věku 7 – 12 let, od všech ostatních mezinárodních certifikátů motivují děti ke studiu angličtiny. Statisíce dětí po celém světě každoročně skládají tuto zkoušku na třech jazykových úrovních:
Starters (A0) – určeno pro mladší děti se základy angličtiny
Movers (A1) – pro všechny začátečníky
Flyers (A2) – nejvyšší zkouška YLE pro mírně pokročilé děti
Testy jsou uzpůsobeny dětem, zkouší se všechny čtyři základní dovednosti – psaní, čtení, poslech a mluvený projev – zábavnou a motivující formou. Během zkoušky děti vybarvují obrázky, doplňují křížovky, skládají slova, spojují předměty na obrázku a se zkoušejícím doplňují různé obrázky.

Cambridge English: Key for Schools (KET) (A2) je mezinárodní zkouška pro děti a teenagery, kteří si chtějí otestovat své znalosti po prvních letech studia. KET for Schools je totožná se zkouškou KET pro dospělé svým formátem, jen pro teenagery jsou přizpůsobena témata. V KET si žáci prozkouší všechny čtyři základní dovednosti – čtení, psaní, poslech a mluvený projev.

Cambridge English: Preliminary for Schools (PET) (B1) je nejrozšířenější mezinárodní zkouška pro děti a teenagery v České republice. Je určena pro mírně pokročilé a certifikát má mezinárodní platnost.

Proč připravovat děti na zkoušky?
• YLE děti motivuje, tato zkouška je baví
• obdrží certifikát na slavnostním předávání
• celoživotně platný doklad o znalostech angličtina pro děti i jejich rodiče
• připravuje děti na další zkoušky, hravou formou si vyzkouší formality zkoušek
• vybrané střední školy přihlížejí při přijímacím řízením na certifikáty KET a PET for Schools
• zkoušky na konci školního roku přímo ve škole, kterou znají

Podvečerní kurzy pro dospělé

Garantujeme malé výukové skupiny pro 5-10 osob, čímž zaručujeme intenzivní práci lektora s každým studentem. Kurzy jsou vedeny týmem zkušených a kvalifikovaných lektorů s odbornou metodologickou garancí, která zaručuje vysokou úroveň hodin a vynikající výsledky. Ve školním roce 2014/2015 nabízíme výuku obecné angličtiny, konverzační kurzy s rodilým mluvčím a lekce k přípravě na mezinárodní zkoušky.Vybírat můžete z naší nabídky obecné angličtiny a němčiny.

Přesné termíny konání budou upřesněny do konce srpna na www.jazykovyservis.cz a www.zspavlovska.cz.

Ceník kurzů (pdf)
Přihláška (pdf)

 

Comments are closed.