Edison znovu na Pavlovské

edison-vlajky

V týdnu od 9. do 13. února 2015 bude na naší škole probíhat projekt EDISON. Jedná se o projekt, kterého se naše škola poprvé zúčastnila v loňském školním roce. Projekt měl velmi dobrou odezvu u žáků i rodičů, a proto jsme se v tomto školním roce rozhodli projekt zopakovat.

Opět budou na naší škole po dobu jednoho týdne působit zahraniční studenti. Každý z nich představí našim žákům svoji zemi a kulturu. Všichni studenti budou mít svá vystoupení připravena v anglickém jazyce.

Těšíme se na studenty:

Chaimae Ettebbaa z Maroka
Ji-Hae Choi (Joyce) z Kanady
Viktoriia Senatorova (Vickie) z Ruska
Zhixin Cheng (Erin) z Číny
Afiana Yuliasari (Afi) z Indonésie
I Chien, Lee (Edison) z Taiwanu
Fadia Sghayer (Fadoush) z Tuniska

Do projektu budou zapojeni žáci všech tříd, nejvíce žáci na druhém stupni.

 

Comments are closed.