Halloween na ZŠ Pavlovská

Je tu nový školní rok, a náš Parlament si pro vás hned připravil akci. Halloween je tu! Náš Parlament ZŠ Pavlovská má pro vás připraveno něco, co vás zaručeně dostane do pravého halloweenského ducha! Pokud jste z prvního stupně naší školy, přijďte se k nám připojit a oslavit tento zvláštní svátek na chodbě C0 (podle šipek ze školního hřiště). Akce se koná 30. října 2023 od 14:00 do 16:00 hodin na chodbě C0 a je exkluzivně pro první stupeň. Rádi bychom vás viděli. Přijděte v masce, která nejlépe vystihuje ducha Halloweenu. Pak se můžete vydat na cestu plnou zábavy a tajemství. Můžete se těšit na stanoviště s halloweenskou tematikou. Budeme se na tebe těšit.

Autor článku: Pavel Vojáček

Autoři a pomocníci akce: Veronika Veselá, Viktor Skála,Tereza Švihálková, Radka Pluháčková, Natálie Chalupková, Sára Goliášová, Anežka Kolářová, Anežka Štarmanová, Nela Šašová, Lexi Jugasová, Denda Častová, Michal Belza.

Comments are closed.