Jsme také na Facebooku!
Rychlý kontakt: tel.: 547 381 221, e-mail: info@zspavlovska.cz

Kroužky a volnočasové aktivity

Kroužky pod vedením pedagogů ZŠ Pavlovská školní rok 2016/17

jméno učitele Název kroužku pro ročníky délka kroužku platba za pololetí místo konání min/max počet dětí den čas
Černý David Florbal – JIŽ OBSAZENO 3.-5. 1 h 300 Kč tělocvična 7 až 15 úterý 14:00 – 15:00
Černý David Florbal 3.-5. 1 h 300 Kč tělocvična 7 až 15 středa 14:00 – 15:00
Matonoha Aleš Florbal 6.-7. 1 h 300 Kč tělocvična 7 až 15 pátek 14:00 – 15:00
Hanousková Simona Aerobik a zumba 1.-5. 1 h 300 Kč baletní sál 8 až 15 čtvrtek 12:45 – 13.30
Zedníková Kateřina Vaření 2.-5. 2 h 1 300 Kč cvičná kuchyňka 7 až 12 úterý 14:00 – 16:00
Valíčková Jaroslava Paličkování při ŠD 2.-9. 2 h Děti z ŠD: 1000,- Kč   Ostatní: 1300,- Kč školní družina 8 až 10 středa 15:00 – 17:00
Řičařová Miroslava Výtvarně-pracovní při ŠD 1.-3. 2 h 200 Kč malá keramika 7 až 15 pondělí 15:00 – 17:00

 

  den aktivita od – do lektor kde poznámka zajišťuje po 17:00 klíče
1 Pondělí Balet 15:40-18:45 Kubaláková C1 Baletní sál Kubaláková u sebe
2 Pondělí Čiba 14:00–16:40 Nezdařil F0 Tv u sebe
3 Pondělí VK Kr. Pole volejbal D 14:00-15:00 Wiesner F0 Tv
4 Pondělí TATRAN Basketbal 15:30-18:00 Ospalý F0 Tv na vrátnici
5 Pondělí Výtvarná výchova ŠD 15:00-17:00 Řičařová A2 Keramika
6 Pondělí Logopedie 8:00-8:30 MŠ Safirka C1 Čajovna průchod přes školu u sebe
7 Pondělí Edu. stim. skupiny 16:00-17:00 MŠ Safirka C0 II.A říjen-únor 10x u sebe
8 Pondělí ZUŠ flétna 13:10-17:15 Klašková C2 Čajovna Klašková u sebe
9 Pondělí ZUŠ klavír + sbor 15:30-17:30 Ptáková C1 Jazyky 2 Ptáková u sebe
10 Pondělí ZUŠ Vv 14:00-18:30 Pazdírková A2 Vv Pazdírková u sebe
11 Pondělí ZUŠ klavír 12:35-13:20 Grmelová C0 II.B Grmelová u sebe
12 Pondělí ZUŠ klavír 13:30-17:15 Grmelová C1 Hudebna Grmelová u sebe
13 Úterý HOPE 14:00-15:00 C0 IV.A od října na vrátnici
14 Úterý Aj ŠD 14:30-16:00 MŠ Safirka C0 II.A rodiče u sebe
15 Úterý Ateliér 9:30-11:30 MŠ Safirka C1 Baletní sál říjen-červen u sebe
16 Úterý Pokročilá Aj 11:50-12:35 Logara D0 I.A
17 Úterý LEMUR – Safirka 15.00-16:00 Lemur F0 Tv průchod přes školu u sebe
18 Úterý Sportovci do škol 14:00-15:00 sportovci +ŠD F0 Tv
19 Úterý Florbal 14:00-15:00 Černý F0 Tv
20 Úterý Kampanela 16:30-18:30 D1 VI.C u sebe
21 Úterý Náboženství 14:00-16:00 Jírů C0 II.B
22 Úterý Náboženství 15.00–16.00 Bůžek D0 IV.C u sebe
23 Úterý Starlet 14:00-18:30 Florianová C1 Baletní sál Starlet u sebe
24 Úterý ZUŠ klavír 13:10-13:55 Ptáková C0 II.B u sebe
25 Úterý ZUŠ klavír 14:00-15:40 Ptáková C1 Hudebna u sebe
26 Úterý ZUŠ Vv tvorba 15:15-17:30 Opolková A2 Vv Opolková u sebe
27 Středa Logopedie 8:00-8:30 MŠ Safirka C1 Čajovna u sebe
28 Středa Pokročilá Aj 11:50-12:35 Prodělalová C0 II.A
29 Středa Paličkování při ŠD 15:00-17:00 Valíčková E1 ŠD
30 Středa Ateliér 9:30-11:30 MŠ Safirka C1 Baletní sál říjen-červen u sebe
31 Středa Vaření 14:00-16:00 Zedníková A2 Kuchyňka
32 Středa Balet 14:00–18:45 Kubaláková C1 Baletní sál Kubaláková u sebe
33 Středa Čiba 14:00–16:40 Nezdařil F0 Tv u sebe
34 Středa Florbal 14:00-15:00 Černý F0 Tv
35 Středa HOPE 14:00-16:00 D0 IV.A a IV.C od října na vrátnici
36 Středa Edu. stim. skupiny 16:00-17:00 MŠ Safirka C0 II.A říjen-únor 10x u sebe
37 Středa ZUŠ kytara 12:45-19:00 Navrátil C1 Hudebna Navrátil u sebe
38 Středa ZUŠ klavír 12:45-19:00 Mitsura C0 II.B Mitsura u sebe
39 Středa ZUŠ klavír + zpěv 12:35-16:40 Michálková C1 Jazyky 2 u sebe
40 Středa ZUŠ Vv tvorba 15:00-17:00 Bartošová A2 Vv Bartošová u sebe
41 Čtvrtek Balet 14:00-17:15 Kubaláková C1 Baletní sál Kubaláková u sebe
42 Čtvrtek Aj ŠD 14:30-16:00 MŠ Safirka C0 II.A rodiče u sebe
43 Čtvrtek Ateliér 9:30-11:30 MŠ Safirka C1 Baletní sál říjen-červen u sebe
44 Čtvrtek Dyslektický kroužek 15:35-16:20 Zezulková E školní družina
45 Čtvrtek Čiba 14:00-16:40 Nezdařil F0 Tv u sebe
46 Čtvrtek Athletic Sport School 14:00-15:00 Nezdařilová F0 Tv u sebe
47 Čtvrtek Judo 16:30-17:30 Hořt F0 Tv Hořt
48 Čtvrtek Aerobic a Zumba 12:45-13:30 Hanousková C1 Baletní sál
49 Čtvrtek ZUŠ Vv tvorba 15:15-17:00 Opolková A2 Vv u sebe
50 Čtvrtek ZUŠ klavír PHV 13:15-17:25 Najvar C1 Jazyky 2 Najvar u sebe
51 Čtvrtek ZUŠ klavír 11:50-12:35 Michálková C0 II.B u sebe
52 Čtvrtek ZUŠ klavír 13:10-15:35 Ptáková C0 II.B u sebe
53 Čtvrtek ZUŠ kytara 14:00-15:30 Michálková C1 Hudebna u sebe
54 Pátek Florbal 14:00-15:00 Matonoha F0 Tv
55 Pátek Athletic Sport School 14:00-15:00 Nezdařilová F0 Tv u sebe
56 Pátek Bruslení In-line 13:00-15:00 Trávníček C0 In-lina dráha chodba C0 za deště
57 Pátek Ateliér 9:30-11:30 MŠ Safirka C1 Baletní sál říjen-červen u sebe
58 Pátek VK Kr. Pole volejbal D 14:00-15:00 Wiesner F0 Tv
59 Pátek TATRAN Basketbal 15:30-18:00 Ospalý F0 Tv na vrátnici
60 Pátek ZUŠ klavír 12:35-16:35 Najvar C1 Jazyky 2 u sebe

 

  • Zápisní lístky rozdají vedoucí kroužků nebo budou k vyzvednutí u hospodářky školy.
  • Vyplněné zápisní lístky rodiče odevzdají a zaplatí kroužek u hospodářky.
  • Výuka kroužků začíná v říjnu a končí v květnu.
  • Platba kroužků od 2.9. do 30.9.2016 u hospodářky v pondělí až pátek 7:45 – 15:00 h.

Kontakty na vedení kroužků a aktivit

Níže uvedené subjekty organizují na ZŠ Pavlovská zmíněné kroužky. Naše základní škola pro ně poskytuje pouze své prostory. V případě zájmu o jednotlivé kroužky je třeba kontaktovat přímo uvedené organizace.

ZUŠ Pavla Křížkovského

Základní umělecká škola Pavla Křížkovského sídlí v městské části Brno-Komín a je určena dětem ve věku od 5 do 18 let, které mají přirozený vztah umění. Svým žákům nabízí základní umělecké vzdělání v oboru hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém. V roce 2010 otevřela svoji pobočku na ZŠ Pavlovská 16, kde v současnosti pracují čtyři hudební třídy (pěvecká, klavírní, flétnová a kytarová) a třída výtvarná.

Více na ZUŠ Pavla Křížkovského

certifikat-krouzky

MČ Kohoutovice

RSS

Copyright © 2017 Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace, Všechna práva vyhrazena