Velká dětská burza – vše pro děti na jaro a léto

Zapsaný spolek Škola jako centrum komunity ve spolupráci se ZŠ Pavlovská pořádá: VELKÁ DĚTSKÁ BURZA – vše pro děti na jaro a léto

17. až 18. dubna 2020

vestibul  ZŠ Pavlovská 16  Brno – Kohoutovice

17. 4. – příjem:  17:00-20:00 hod
so      18. 4. – prodej:    9:00-17:00 hod       výplata, (výdej):  17:00-19:00 hod

Komise: přijímáme čisté a nepoškozené:

• sportovní vybavení (kolečkové brusle, chrániče, helmy, sportovní tašky, …)
  • vybavení pro letní aktivity (nafukovací bazény, skluzavky, trampolíny,… )
  • kočárky a autosedačky,
  • příslušenství pro miminka (fusaky, postýlky, židličky, zavinovačky, šátky na nošení dětí, krosničky babyvaky, kojící polštáře, chůvičky, …),
  • hračky (stavebnice, knížky, autíčka, panenky, kočárky),
  • oblečení a boty na jaro/léto, pouze pěkné, nezničené a to do 40 ks.
  • všechno co má kola (jízdní kola, odrážedla, dětské motorky),

Na e-mailové adrese burza@centrum.cz žádejte o osobní číslo a formulář pro přijetí zboží do komise. Doporučujeme vyplnit jej a označit zboží v klidném prostředí domova.

Osobní prodej: Prodej většího počtu oblečení a jiných drobností je možné zajistit formou osobního prodeje, je potřebné si předem prodejní místo rezervovat:

na e-mailové adrese burza@centrum.cz

nejlépe  do 16. 4. 2020, termín platí i pro žádost o formulář do komise. Cena jednoho prodejního místa je 100,- Kč. Případné dotazy zodpovíme na čísle 775 980 110.

Vstupné: 20 Kč pro nakupující i prodávající, děti do 15 let zdarma.
Rozměrnější věci (postýlky, kočárky) je možno nabízet i formou inzerátu s fotografií